Posted inНовини

Прокуратура вимагає повернути до бюджету понад пів мільйона гривень за електроенергію

Смілянська прокуратура звернулася з позовом про повернення до місцевого бюджету понад 518 тис. грн, які були переплачені за електроенергію. Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура. Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради уклав договір із постачальником електроенергії. Згодом сторони підписали низку додаткових угод, якими було збільшено ціну та зменшено обсяги постачання. Такі зміни суперечать вимогам Закону України […]

Gift this article