У Маньківці на Уманщині жінка отруїлася дикорослими грибами. Після їх вживання місцеву жительку госпіталізували до лікарні. Це четвертий з початку року випадок отруєння дикорослими грибами на Черкащині. Про це повідомляють фахівці ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”. До лікувального закладу шпиталізовано 70-річну жительку селища Маньківка Уманського району, яка вживала дикорослі гриби, […]
