Posted inНовини

Жителі Золотоноші звернулися до депутатів Черкаської облради через ситуацію навколо «Омега Три»

Ініціативна група мешканців Золотоноші направила звернення до депутатів Черкаської обласної ради з проханням втрутитися у ситуацію навколо діяльності ТОВ «Омега Три» — підприємства, відомого через торгову марку «Щасливе курча». Про це редакції повідомили представники ініціативної групи. За словами мешканців, йдеться про забійний цех підприємства на вулиці Степана Бандери, 24, який розташований фактично поруч із житловою […]

Gift this article