Понад 42 мільйони гривень збитків, за даними слідства, завдали державі через незаконний видобуток граніту на Черкащині. Правоохоронці повідомили про підозру 54-річному посадовцю державного підприємства, якого вважають організатором незаконної діяльності. Як повідомили в поліції Черкаської області, чоловік, використовуючи службове становище та професійні знання у сфері розробки родовищ корисних копалин, нібито організував видобування граніту за межами території, […]
