Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримав найвищу відзнаку Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка — медаль «Будівничий України». Про це повідомляє Анатолій Бондаренко — черкаський міський голова. За словами очільника міста, він сприймає цю нагороду передусім як визнання спільної праці всієї черкаської громади. А також всіх, хто щодня відстоює українську ідентичність, мову, культуру й історичну […]
