Реформування черкаської медицини

Гості студії – Сергій Отрешко, депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та Ігор Валовий, завідувач обласної поліклініки, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я.
1) Ваша політична сила йшла на вибори з конкретною програмою. Зокрема, там йшлося про те, цитую, що «лікарні та станції швидкої медичної допомоги будуть забезпечені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням та медпрепаратами». Наскільки вдається реалізовувати це завдання?

2) Зараз у місті активно обговорюють питання реорганізації медзакладів міста. Зокрема, в центрі уваги – пологовий будинок № 2, інфекційна лікарня та кардіовідділення другої міської лікарні. Чи ваша фракція у міській раді свою позицію щодо цих закладів випрацювала?

3) На сесії міськради, що була в четвер, лікарі просили надати їм можливість виступити перед депутатами. Завдяки голосам більшості – Партії Вільних Демократів і ПР – цю пропозицію відхили. Кілька днів опісля губернатор такі ваші дії розкритикував. Чим керувалася ваша фракція?
4) За який проект рішення з реформування медичних закладів області Ваша політична сила в міській раді за жодних умов не проголосує?

5) Сьогодні міська влада оприлюднила проект оптимізації закладів медицини. Зокрема, в ньому йдеться про те, що реабілітаційний центр «Астра» планують перевести на госпрозрахунок. Місто повністю оплачує реабілітацію дітей-інвалідів. За решту послуг впроваджується оплата. Аналогічно і стоматполіклініка. Ваше ставлення до таких реформ?
6) Обласну поліклініку збираються якось реорганізовувати? Тому що вона розрахована на 150 відвідувань у день. Але щодень там в рази більше пацієнтів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net