Контакт: В’ячеслав Кириленко

Про суспільно-політичну ситуацію в країні та на Черкащині говоритимемо з кандидатом у народні депутати України від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» В’ячеславом Кириленком.

1. Ви на Черкащині не вперше. Розкажіть, будь ласка, з чим завітали цього разу? Де вже встигли побувати? З ким зустрілися? Де заплановані зустрічі?

2.На що нарікають люди? І що опозиція може зробити, аби вирішити ці проблеми?

3. Розкажіть детальніше, про Програму Об’єднаної опозиції «Батьківщина»? На що робити головні акценти?

4. Ваші головні опоненти розгорнули активну виборчу кампанію, у роликах Партії регіонів розказують про відродження села, захист вразливих верст населення. І розквіт, за їх перебування при владі, України, натоміть критикується опозиція і той період, коли опозиціонери були при владі ? Що Ви можете на це сказати? Прокоментуйте, прошу?

5. Ви ж були міністром праці та соціальної політики, то як оцінюєте соціальні ініціативи та реформи Президента? Чи є у них позитивні моменти?

6. А те що по всій країні раптово створили територіальні центри соціального захисту? Як оцінюєте такі дії влади? Чи є можливість цьому протистояти? (якщо соціальних працівників, а про це говорять багато експерті, залучатимуть до агітації за провладну команду)

7. Пане В’ячеславе, поясніть, будь ласка, чому опозиція не дуже протестувала проти жеребкування в комісіях? І чи задоволені Ви тим представництвом. Що отримали?

8. Експерти говорять про створення умов зриву виборчого процесу, голови комісій з інших регіонів, вони не з’являються на засідання, зокрема на Черкащині така ситуація теж має місце? Що опозиція збирається робити?

9. А чи є чіткий план, і механізм, як проконтролювати жеребкування по ДВК?

10. Ви – списочник? А чому не пішли по мажоритарці?

11. За яким принципом ви обирали мажоритарників?

12. Зокрема, по Канівсько-Золотоніському (№197) Ви ставите Леоніда Даценка, у той час як його більше знають у Черкасах? А по цьому округу такі важковаговики як Губський та Корж? Чи не боїтеся втрати округ?

13. Як ви переконуєте, що люди повинні голосувати саме за Об’єднану опозицію? Які найголовніші аргументи?

14. Чи готова Об’єднана опозиція до виборів? Чи є достатня кількість кваліфікованих працівників для комісій та спостерігачів? Як готуєте?

15. Як Опозиція збирається захищати результати? Аби не було фальсифікацій?

16. У своїх поїздках регіоном чи зіштовхувались із випадками фальсифікації виборчого процесу? Вже повідомляли відповідні органи про це?

17. А чи маєте Ви рейтинги Об’єднаної опозиції на фоні інших партій? Бо Рісочінг брендінг груп – надає перевагу партії Регіонів. Лідирують регіонали за цим дослідженням?

18. Як оцінюєте шанси Об’єднаної опозиції «Батьківщина» на виборах?

19. Чи вірите ви у можливість виникнення масових протестних акцій, якщо вибори будуть сфальсифіковані? Чи буде Майдан-2?

20. Спрогнозуйте розвиток подій із ув’язненими політичними лідерами опозиції Тимошенко і Луценко. Що зробите у цьому напрямку, якщо візьмете більшість у парламенті?

21. Які шляхи досягнення демократичних змін у країні?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net