Контакт: Володимир Ходак

До виборів лишається тиждень. Тож саме час підсумувати діяльність партії влади в Черкасах. З чим підійшли до фінішу регіонали на Черкащині? Про це, нам розповість депутату Черкаської обласної ради, голова міської організації Партії регіонів Володимир Ходак.

1. Володимире Анатолійовичу, Ви – успішний бізнесмен. Скажіть, чому подалися в політику? І очолили Черкаську міську організацію Партії регіонів?

2. З якими здобутками Партія регіонів підійшла до виборів? Що вдалося зробити на Черкащині?

3. Якими досягненнями можете похвалитися в місті?

4. Я знаю, що напередодні виборів до міської ради у Черкасах відкрили Громадську приймальню? Чи діє вона до цих пір? З якими проблемами найчастіше звертаються люди? Чим вдалося допомогти? Що вирішено?

5. А що зроблено Партією регіонів в області, задля вирішення проблем людей?

6. Володимире Анатолійовичу, ви як підприємниць, зсередини бачите всі проблеми бізнесу. Що вже вдалося вирішити Партії регіонів?

7. Щоб Ви запропонували змінити в країні, аби підняти малий та середній бізнес?

8. Крім всього, бізнес – це ще й створення робочих місць. Яка ситуація на Черкащині

9. Крім депутатської та громадської діяльності Ви є Віце-президентом ФК «Славутич». Чому Ви взяли на себе цю відповідальність?

10. Як ви оцінюєте стан черкаського спорту?

11. Що потрібно зробити, аби якомога більше молоді займалося спортом і сповідували здоровий спосіб життя? Які напрацювання в цій сфері на Черкащині?

12. Як Ви оцінюєте ініціативу міністра Табачника – перевести фізкультуру із основного предмету у факультатив? Це на користь дітям?

13. Ви особисто займаєтеся спортом?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net