Контакт: Сергій Соболєв

До виборів лишається менше трьох тижнів. Про те, чим живе країна нині говоритимемо з кандидатом у народні депутати України від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Сергієм Соболєвим.

– Сергію Владиславовичу, Вас називають тіньовим прем’єр-міністром опозиції. Як можете охарактеризувати той стан, в якому країна входить у нові вибори?

– Але ж із усіх роликів, бордів провладна партія розказує про стабільність і добробут, й активно критикує час «помаранчевих»?

– Чого чекати після 28 жовтня? Експерти прогнозують різкий стрибок долара. Натомість прем’єр-міністр Микола Азаров запевняє, що нічого подібного не буде?

– Сергію Владиславовичу, а що Ваша команда може зроби для покращення ситуації в країні?

– Розкажіть детальніше, про Програму Об’єднаної опозиції «Батьківщина»? На що робити головні акценти? Які пріоритетні завдання?

– Чи вірити ви в те, що Об’єднана опозиція виведе Україну з кризи?

– Днями у ЗМІ з’явилася інформація, що «УДАР» за рейтингами обходить Об’єднану опозицію «Батьківщина». Такими є результати соцопитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з КМІС. Прокоментуйте, будь ласка.

– Я знаю, що Об’єднана опозиція збирається ще підчистити свої списки перед виборами? У який спосіб це робитимете?

– Сергію Владиславовичу, на якому етапі перемовини з Віталієм Кличком. Ви збираєтеся об’єднати багнети задля спільної боротьби? Чи досягли домовленості з «УДАРом» по округах?

– Наприкінці вересня в одному з інтерв’ю «Експресу» Ви на звали «УДАР» «найтемнішою конячкою на цих виборах». Чому так? І от тепер ви об’єднуєте зусилля?

– Днями лідерка «Україна – Вперед!» Наталя Королевська говорила, що звернулася до керівників Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та «УДАРУ» з закликом спільної боротьби за голоси виборців проти Партії Регіонів. Чи розглядаєте такий союз?

– Чи фіксуєте випадки застосування адмінресурсу?

– У яких округах на Ваш погляд опозиції буде найтяжче?

– До речі, у ЗМІ з’явилися прогнози експертів, що результати виборів визнають недійсним й буде пере голосування. Як вважаєте, наскільки цей сценарій реальний?

– Як Опозиція збирається захищати результати? Аби не було фальсифікацій? Чи добре підготували кадри для роботи в комісіях?

– Як ви переконуєте, що люди повинні голосувати саме за Об’єднану опозицію? Які найголовніші аргументи?

– Чи готова Об’єднана опозиція до виборів? Чи є достатня кількість кваліфікованих працівників для комісій та спостерігачів? Як готуєте?

– У своїх поїздках регіоном чи зіштовхувались із випадками фальсифікації виборчого процесу? Вже повідомляли відповідні органи про це?

– Як оцінюєте шанси Об’єднаної опозиції «Батьківщина» на виборах?

– Чи вірите ви у можливість виникнення масових протестних акцій, якщо вибори будуть сфальсифіковані? Чи буде Майдан-2?

– Спрогнозуйте розвиток подій із ув’язненими політичними лідерами опозиції Тимошенко і Луценко. Що зробите у цьому напрямку, якщо візьмете більшість у парламенті?

– Які шляхи досягнення демократичних змін у країні?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net