Контакт: Олексій Малиновський

Гість студії – кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 197 Олексій Малиновський.

1. Олексію Петровичу, цьогорічна виборча кампанія за думкою багатьох спостерігачів виявилась одна із найбільш запеклих і жорстких. Окремі кандидати в депутати не гребують, жодними методами боротьби. 197 округ на якому Ви балотуєтесь дуже показовий в цьому плані. Чому так сталось? Чому окремі кандидати ведуть себе за принципом: «після нас хоч потоп»?

2. З якою програмою дій Соціалістична партія України йде на ці вибори? З якою програмою кандидата в депутати йдете на вибори особисто Ви? Що Ви хочете запропонувати своїм виборцям, щоб полегшити їх життя?

3. Для виборців кожного регіону е певні ідеологічні маркери, які визначають наміри, щодо голосування за того чи іншого кандидата? Для Черкащини таким маркером безумовно е патріотична налаштованість кандидата. Як наприклад його готовність стати на захист української мови та культури, української історії. Важливо і те наскільки соціально зорієнтованою є дії і наміри кандидатів. Чи є кандидати з антирейтингом в цьому плані?

4. Як Ви взагалі оцінюєте перспективи соціалістичного руху в Україні? Адже цьогорічні вибори демонструють, що у виборців е суттєвий запит на нові політичні обличчя і нові ідеї? Чи готова СПУ стати таким новим обличчям української політики і генерувати нові ідеї?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net