Контакт: Олександр Радуцький

Гість студії – директор КП «Дирекція парків», кандидат у народні депутати України по мажоритарному виборчому округу № 194 – Олександр Радуцький.

Україна нині переживає визначальний момент. Еволюція народу відбулась. На Майдані – народилася справжня українська нація. Це очевидно. Всупереч жахливим наказам, нелюдському поводженню беркутівців і постійному протистоянню. Олександре Романовичу, ви активно включилися в боротьбу. Пропоную переглянути і пригадати як все було.

1. Олександре Романовичу, під час усіх цих подій ви розкрилися по-новому. Вас знають як керівника «Дирекції парків», депутата міської ради. А тут ви постали революціонером на передовій. Чому включилися в боротьбу?

2. Ви тривалий час співпрацювали з владою міською й обласною. Всі пам’ятаємо колесо огляду, обіцяне вами. Попри все Ви вийшли на черкаський і столичний Євромайдани. Не боїтесь йти всупереч/наперекір провладній позиції?

3. Чому ви так активно виступаєте за європейське майбутнє України? Обґрунтуйте, будь ласка. Оскільки, зокрема, з владних закидів звучить, що нічого хорошого нас не чекає. І не потрібно так поспішати.

4. Із чим ідете до людей? (На чому ґрунтується ваша передвиборна програма?)

5. Як би ви охарактеризували цю виборчу кампанію? Які порушення зафіксували? Наскільки чесною була боротьба? Багато експертів та й черкасців говорять про підкупи?

6. Як порадите діяти людям? Якщо гроші все-таки взяли?

7. А на що зважати виборцям у визначальний момент? На розмір гаманця кандидата? ( про добрі справи)

8. Кандидатів від партій фінансують колеги, олігархи. Ви – самовисуванець. Звідки гроші? Хто вас підтримує?

9. Ви маєте значний депутатський досвід у міській раді Черкас. З того, що вже встигли зробити, чим пишаєтеся?

10. Щоб хотіли змінити у місті, країні якби мали таку можливість?

11. Як плануєте провести завтрашній день тиші?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net