Контакт: Микола Томенко

Сьогодні поговоримо про Україну напередодні виборів. У студії віце-спікер Верховної Ради, заступник голови ВО «Батьківщина» Микола Томенко.

Найперше пропоную поговорити про перспективи країни. Зокрема, про головний фінансовий документ. Як вірити обіцянкам владців, слід чекати всенародного щастя?

– У проекті бюджету збалансовані інтереси всіх областей? Чи як завжди: тому дам, а цьому – ні.

– Якщо ми вже заговорили про вибори. Пам’ятаю попереднього разу ви говорили, що виборчі перегони будуть надскладними. Чи вже справджуються ваші прогнози щодо утисків опозиційних кандидатів?

– Чи фіксуєте випадки застосування адмінресурсу? (про комунальні ЗМІ, про нетелі)

– Узяти який округ, на ваш погляд, буде найтяжче? (тут соціологія)

– Як подивитися на кандидатів-найбільших опонентів опозиціонерів по округах на Черкащині, то це мільйонери, а то й мільярдери. Смілянський округ – Тимошенко. Уманський – Яценко. Чорнобаївський – Зубик. Канівсько-Золотоніський – Губський.

Що маєте проти їхнього ресурсу?

– Завоювати прихильність виборців – це півсправи. Пам’ятаєте вислів: не важливо, як проголосують, а як порахують. Як опозиція збирається захищати результати?

– Чи добре підготували кадри для роботи в комісіях?

– Зараз бачимо, як напередодні виборів більшість взялася активно ухвалювати гучні законопроекти. Спершу мовний, потому про земельний банк, тепер ось кримінальну відповідальність за наклеп.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net