Контакт: Богдан Губський

Гість студії – кандидат у народні депутати України по 197-му Канівсько-Золотоніському виборчому округу Богдан Губський

1. Богдане Володимировичу, Ви – єдиний з кандидатів в народні депутати, який іде на вибори з чіткою програмою дій. І це не просто декларативний документ, а чітка програма дій по кожному населеному пункту округу, по якому Ви балотуєтесь. Прокоментуйте її в цілому.

2. Ви відвідали по кілька разів населені пункти округу. Яка спільна, найглобальніша проблема, що турбує всіх людей?

3. Ваш округ здебільшого, сільський, а це, в основному – люди похилого віку. На що вони скаржаться?

4. Не менш важливою є проблема переоформлення спадщини, і це Ви неодноразово піднімаєте на своїх зустрічах. Чи передбачено спрощення механізму переоформлення спадщини у Вашій Програмі?

5. Черкащина – область аграрна. Що ще турбує селян, які працюють на землі? Чи розглядаєте ви підтримку села в комплексі, а не лише в розрізі вирішення окремих питань?

6. В галузі проблем села Ви, безперечно, фахівець. Але до округу, за яким Ви балотуєтесь до Верховної Ради входять ще й Золотоноша. Канів та частина Черкас. Чим живуть городяни? На що скаржаться?

7. Широкого резонансу та схвалення серед населення Черкащини набули Ваші програми, спрямовані, на підтримку соціальної сфери. Ви також відомий на Черкащині як Голова Фонду інтелектуальної співпраці «Україна XXI століття».

8. На зустрічі з Вами сходиться чимало молоді. Що їх приваблює в Програмі Народної довіри?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net