Контакт: Богдан Губський

Тема студійної розмови – соціально-економічна ситуація, яка нині склалася на Черкащині. Говоритимемо про Драбівський, Чорнобаївський, Золотоніський та Канівський райони, а також про міста Золотоноша і Канів. Своє власне бачення перспектив розвитку цього регіону сьогодні глядачам презентує народний депутат України Богдан Губський – гість нашої студії.

1. Богдане Володимировичу, Ви багато уваги приділяєте освіті, зокрема на селі. Як на Вашу думку можна подолати нерівність, яка існує між сільськими та міськими школами?
2. Новатори, які працюють на місцях, часто залишаються без уваги та підтримки. Ви у своїй роботі зустрічаєте таких людей та як намагаєтесь їм допомогти?
3. Богдане Володимировичу, широкого розголосу на Черкащині набули Ваші соціальні проекти…
4. До нас в редакцію надійшов лист-подяка Вам від вчителів Золотоніської середньої школи №1 за організацію культурно-просвітньої поїздки до Києва. Що це за програма і яка мета її реалізації?
5. Коли нарешті депутати Черкаської облради підтримають Вашу ініціативу щодо перетворення Канівського училища культури в інститут?
6. Підходить до кінця каденція нинішньої Верховної Ради, як Ви оцінюєте її роботу?
7. І насамкінець – пропоную Вам, Богдане Володимировичу та нашим глядачам переглянути відеоматеріал, у якому жителі округу оцінюють Вашу роботу та висловлюють свої побажання щодо співпраці у майбутньому.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net