Контакт: Анатолій Гриценко про соціально-економічну ситуацію України

Тема студійної розмови – соціально-економічна ситуація в країні. Куди рухаємося, а куди треба. Про усе це говоримо з головою комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони, лідером партії «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ», у минулому – міністром оборони України, нашим земляком Анатолієм Гриценком.

– Мої вітання, Анатолію Степановичу! Пропоную почати з найгарячішої теми останнього тижня – арешту Юлії Тимошенко. Ви неодноразово заявляли, що газові контракти, підписані нею у 2009 році, кабальні. То нинішній судовий процес – логічний крок?
–Європа вже засудила арешти лідерів української опозиції. Зокрема, Європарламент фактично звинуватив нашу владу у вибірковому судочинстві. Які, на вашу думку, можуть бути наслідки, якщо на заяви світових керманичів не відреагує українська влада?
– Якими, по-вашому, будуть вироки для Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. І скільки ще спостерігатимемо за судовим шоу?
–Якщо опозиціонерів засудять, що тоді далі – знову Майдан, чи українці вже не підуть на масштабні акції протесту?
–А тепер пропоную поговорити про те, що точно турбує кожного пересічного українця. В країні дано старт пенсійній реформі, довкола якої було стільки суперечок. Як ви оцінюєте ухвалений у ВР закон. Чи порятує він, як переконує, зокрема, віце-прем’єр Сергій Тігіпко, пенсійну систему?

– Добре, ви маєте бачення альтернативного поповнення резервів Пенсійного фонду? Ми пам’ятаємо головний аргумент урядовців за підвищення пенсійного віку. Мовляв, за 3 роки на 100 пенсіонерів буде стільки ж тих, хто працює. І їм не буде з чого плати пенсію.
–Ви говорите, що можна знайти гроші для Пенсійного фонду, якщо зупинити розкрадання. Його факт підтверджу і Президент. Він, зокрема каже, що в країні розкрадають щороку п’яту частину бюджету. Зараз влада достатньо бореться з корупцією, на Вашу думку?
–А створення ринку землі – це боротьба з корупцією чи її прояв?
–Наскільки країна готова до скасування мораторії на продаж землі вже з наступного року? І чи не знищить така реформа українське село, яке й без того ледь животіє?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net