Контакт: Анатолій Гриценко (18.04.2012)

Гість студії – народний депутат України, голова комітету ВР України з питань національної безпеки й оборони, в минулому – міністр оборони України, лідер партії «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ», наш земляк Анатолій Гриценко.

Тема студійної розмови – соціально-економічна ситуація в країні та майбутні парламентські вибори.
1.Анатолію Степановичу, сьогодні на своїй сторінці у «Фейсбуці» Ви запропонували користувачам почитати статтю, авторства Андрія Клюєва «Як уникнути кругообігу корупціонерів у системі влади». А що Ви думаєте з цього приводу? Адже саме Ви є автором законопроекту «Про посилення кримінальної відповідальності за хабарництво». (Яка доля спіткала цей законопроект?)
2.Анатолію Степановичу, а чи можете Ви сказати, коли припиниться тиск на бізнес і масове явище відбору чужої власності через так званих «наглядачів»? Адже не секрет – усе зараз концентрується в одних руках.
3.Вже традиційно в Україні про людей владці згадують, коли наближаються вибори. Починаються різноманітні загравання з народом. Ви стверджуєте, цитую: «Жодної реформи в країні немає, всі реформи – блеф». Аргументуйте, будь ласка, свою думку.
4.І в продовження теми. Анатолію Степановичу, як повинна відбуватися відбудова країни «за Гриценком»?
5.Пане Анатолію, наприкінці березня оголошено про об’єднання Вашої партії «Громадянська позиція» із «Українською партією». Чому саме з нею? На яких умовах і скількома багнетами поповнилась «Громадянська позиція»?

6.Які вимоги до кандидатів у депутати від Вашої партії? Як боротиметеся за чистоту рядів «Громадянської позиції»? Я чула, що готуєте щось на кшталт люстрації.
7.Перед кожними виборами тема об’єднання опозиційних партій стає дуже популярна. Всі шукають точки дотику. На Вашу думку – чи має таке об’єднання сенс, особливо з огляду на ідеологічні розбіжності? Від чого залежить успіх таких об’єднань?
8.Кого Ви вбачаєте серед можливих соратників? Із якими політичними силами веде консультації про об’єднання «Громадянська позиція»? Чи об’єднаєтеся з «Ударом» Віталія Кличка, «Фронтом змін» Арсенія Яценюка? Хто гальмує процес гуртування опозиційних сил?
9.Як будете визначатися із кандидатами?
10.До речі, про мажоритарників. Ні для кого не секрет, що зазвичай, кандидатури визначають керівники партії у столиці. Як буде діяти Ваша політсила? (Не повинно бути мажоритарників-парашутистів і один кандидат від опозиціє теж не повинен бути.)
11.Опозиційні сили, зокрема на Черкащині, говорять про єдиного кандидата і спільну працю на його рейтинг. Натомість, Ви твердите, що кандидат не повинен бути один? Чому такі розбіжності?
12. Передвиборча кампанія по суті вже стартувала. Деякі кандидати активно пішли в народ. Як не купитись на чергові обіцянки? Ваші порадили людям?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net