Затриманий у Черкасах диверсант виявився громадянином РФ

Голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затриманий учора в Черкасах диверсант – росіянин. Про це він повідомив на брифінгу, який транслював канал 112.

– Це громадянин Російської Федерації, який за гроші на території Вінницької, Черкаської та Харківської областей займався залучення громадян, проплатою і намагався організовувати виїзд диверсійних терористичних груп зі складу проплачених громадян у Донецьку та Луганську області на день виборів. Під час допитів ми чітко зрозуміли мету, яку ставив цей громадянин РФ громадянам України, яким він платив: зрив виборів, акції залякування, отруєння мирного населення, підрив інфраструктури та мостів в мирних районах житлових будинків. Затримано не тільки громадянина, але і всю мережу, яку він створював у ці дні, було ліквідовано", – заявив Наливайченко.

Нагадаємо, Служба безпеки України знешкодила злочинне угрупування, яке вербувало найманців з жителів Черкаської, Вінницької й Харківської областей та доправляло їх на Схід України для участі у бойових діях на боці сепаратистів.

У Черкасах поблизу одного з ринків міста співробітники СБУ затримали лідера сепаратиської організації "Черная сотня "Союз русского народа", 39-річного громадянина "Б".

 

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут