Online TV
Новини"За життя" швидко змінить ситуацію, при якій форма облаштування...

"За життя" швидко змінить ситуацію, при якій форма облаштування нашої держави – корупція

За півроку 2018 чиновники замішані в корупційних скандалах на загальну суму майже в 300 млрд гривень, свідчать офіційні дані. Але по ним же, в казну держави повернулося по суду лише 61 тис гривень. Це повний провал боротьби з корупцією, це просто її імітація. Для того, щоб чиновники перестали красти, потрібно ввести механізм конфіскації награбованого – і партія "За життя" знає як це зробити. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі "112-Україна".

"За результатами роботи антикорупційних органів в суди були передані справи, які принесли в казну країни всього лише 61 тис гривень. При цьому Державна служба фінансового моніторингу днями зробила заяву, що сумнівних операцій "схожих на розкрадання" за перше півріччя 2018 року чиновники здійснили на суму 297,1 млрд. гривень! Тобто казнокради вкрали у народу майже 300 млрд. тільки за півроку, а за всю діяльність НАБУ, САП і інших, на що витрачаються мільярди на рік на утримання, ми отримали лише трохи більше 60 тисячі, люди!" – обурився політик.

Парламентарій заявив, що "влада повинна визнати, що основою державного устрою України є корупція, яка розоряє багатющу країну в світі".

"Якщо в воюючій, розкраденій країні, де ціла система антикорупційних органів, справи йдуть так, що влада не може впоратися з таким рівнем корупції, то навіщо ми витрачаємо на них мільярди?" – задався питанням народний депутат.

Лідер партії "За життя" впевнений, що система декларування доходів, яка була введена після подій 2014 року, не працює, "так як злодійкуваті чиновники можуть безперешкодно показувати награбовані мільярди, не боячись покарання".

"Замість того, щоб Е-декларування призвело до боротьби з корупцією, воно призвело до легалізації награбованого і це обурливо! Я розумію, коли людина працювала в бізнесі, прийшов в політику і задекларував стан. Інше – справа, коли екс-чиновник, ніколи не працював у бізнесі, колишній глава адміністрації президента декларує мільярди доходів, яхти, вілли у Франції… Це неприпустимо! У програмі партії "За життя" чітко сказано, що гроші і майно таких чиновників потрібно негайно конфіскувати! І це ми зробимо через три дні після перемоги нашої політичної сили на виборах!" – резюмував Вадим Рабинович.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Трагічна ДТП на Черкащині: загинули двоє людей

Трагічна ДТП біля Умані забрала життя двох людей і вкотре нагадала про небезпеку швидкої їзди у ранкову пору. Про...

У Золотоноші в один день сталося два ДТП: збили жінку та перекинувся автомобіль

З першими холодами та снігом погіршення погодних умов на Черкащині дедалі частіше впливає на безпеку руху. Дороги стають складнішими,...

Цікаве:

У Золотоноші шукають швачок: обіцяють відрядну зарплату і кар’єрне зростання

ТОВ «Олекса Груп» запрошує на постійну роботу швачок у...

Що покриває автоцивілка, а коли потрібне особисте медичне страхування водія

Усі водії в Україні зобов’язані оформити поліс ОСЦПВ —...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x