додому Новини За фальсифікації на Черкащині судитимуть членів виборчої комісії

За фальсифікації на Черкащині судитимуть членів виборчої комісії

0

Прокуратурою області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно дев’яти членів дільничної виборчої комісії м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області, підозрюваних у порушенні виборчого законодавства. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Під час чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, вказані особи, будучи членами однієї з дільничних виборчих комісій Корсунь-Шевченківського району, до закінчення голосування підписали протокол про підрахунок голосів виборців.

За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, прокурора-хабарника викрили на Черкащині.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version