додому Новини Хуртовини та морози полонили Черкащину

Хуртовини та морози полонили Черкащину

0

На Черкащині протягом 23 січня спостерігатиметься сильний сніг, хуртовини з поривами вітру до 15-17 м/с. Синоптики попереджають про другий рівень небезпеки. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного гідрометцентру.

Так, погоду нашого регіону наразі формують активні атмосферні фронти циклону з півдня, тому спостерігається хмарна погода, сніг, у південних районах області – хуртовини. На дорогах − ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура становить -1..-6 градусів, у Черкасах -2..-4.

Рятувальники просять водіїв бути пильними та, за можливості, утриматися від подорожей. Адже суттєве погіршення погодних умов може призвести до порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащину вкотре замете снігом.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version