додому Новини Гроші Вивезли понад 1000 кубів сміття: у селі на Черкащині взялися за чистоту

Вивезли понад 1000 кубів сміття: у селі на Черкащині взялися за чистоту

0

Напередодні Різдва та Нового року у Благодатному, що в Золотоніському районі, ліквідували стихійне сміттєзвалище. Ініціаторами стали небайдужі місцеві жителі, хто вболіває за санітарний стан села, інформує сайт «Золотоноша. Сіті»

– Протягом двох днів із захаращеної території на окружній дорозі вивезли майже 1000 кубів непотребу, – розповів староста Благодатного Дмитро Шевченко. – Це понад 30 вантажівок. Управління ЖКГ найняло підрядника і замовило проведення робіт.

За словами Дмитра Володимировича, сільчани хочуть, щоб ліс був чистий і тішив своєю красою, а не смородом і сміттям.

Він звернувся із закликом до односельців: вивозити сміття на облаштоване сміттєзвалище, територія якого відведена у Кутах.

«Прохання вибирати суху погоду і звозити його в центр, щоб відповідні служби мали можливість швидко та якісно підгортати непотріб».

– Прибрану територію навесні засадимо молоденькими сосонками, – запевнив Дмитро Шевченко. – Принаймні домовленість із лісівниками вже є.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version