В неділю, 23 вересня, відбудеться перший раунд двоматчевого протистояння за Суперкубок України, в якому чемпіони "Черкаські Мавпи" протистоятимуть володарю національного Кубка "Дніпру". Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Поєдинки саме цих команд стали прикрасою минулого сезону, зокрема фінальної серії національної першості.

Тепер черкаський та дніпровський клуб відкриватимуть сезон 2018/2019 першим в історії українського баскетболу протистоянням за Суперкубок.

Перший за Суперкубок України матч відбудеться 23 вересня на майданчику "Мавп", а другий поєдинок суперники гратимуть у Дніпрі за тиждень, 30 вересня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" вирушили до Норвегії на гру проти місцевого чемпіона.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *