Випадок зі смертю молодої мами вивчатимуть у міністерстві

Випадок із молодою мамою Олександрою Тарасенко, яка померла днями у лікарні після того, як народила дитину, обов’язково вивчатиметься медичною комісією при департаменті охорони здоров’я Черкаської ОДА. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я МВК Олег Стадник.

Він пояснив, що випадки материнської смертності завжди розглядаються і вивчаються на рівні області. Після цього документи передаються до Міністерства охорони здоров’я України. А вже там ухвалюються відповідні рішення.

– Були випадки, коли в Міністерстві, вивчивши усі документи, передавало їх у прокуратуру. Обов’язково досліджуватимуться усі стадії: від дня, коли дівчина звернулася у жіночу консультацію, і до моменту перебування в лікарні. Тоді вимальовуватиметься цілісна картина. І чітко видно на якому етапі, що сталося, – пояснив Олег Стадник.

Нагадаємо, Олександра Тарасенко померла в Київському військовому шпиталі. Сьогодні небайдужі жителі міста, громадськість, друзі і родичі проведуть Олександру в останню путь. Вона боролася із інфекцією, яку занесли лікарі під час кесаревого розтину.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут