"Ви працюєте на перевізників": Ботнар посварився з юристкою черкаської мерії через 9-й маршрут (Фото)

Виконавчий комітет не допустив ФОП Бакашева Б.А. до участі в конкурсі перевізників на обслуговування автобусного маршруту №9, який з’єднує АТЗТ ЧШК та Залізничний вокзал.

Однак у процесі обговорення питання між заступником міського голови Юрієм Ботнаром та представницею відділу загально-правових питань Черкаської міськради Катериною Пидорич виникла суперечка, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Раніше конкурсна комісія не допустила ФОП Бакашева Б.А. до участі в конкурсі. Усе – через невідповідність пропозиції перевізника вимогам. У того, мовляв, немає ані необхідної технічної бази, ані кондукторів, ані водіїв.

Втім підприємець звернувся до суду, і Феміда зобов’язала організатора конкурсу допустити Бакашева до конкурсу. Проти такого рішення суду виступив Ботнар. Юристка зауважила: виконком не має права не допустити перевізника до конкурсу.

"Ви можете повторити свою помилку, не виконавши рішення суду. Організатор конкурсу повинен або визначити переможця, або ухвалити рішення що він був проведений з порушенням законодавства. В інакшому випадку це знову буде порушенням з вашого боку", – зазначила Катерина Пидорич.

Натомість Ботнар заявив: юристка працює на перевізників і проти інтересу громади й виконкому.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський мер підписав "вигідний" договір із "Новою якістю".

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут