В екоінспекції повідомили результати перевірки "шиплячої" води (документ, ВІДЕО)

У Державній екологічній інспекції в Черкаській області vikka.ua надали результати аналізів відібраних проб води Дніпро. Їх взяли поблизу села Червона Слобода.

Аналізи проводилися за 13 показниками.

Як розповіла начальник відділу інструментально-лабораторного контролю екоінспекції Валентина Тарабукіна, під час перевірки було виявлено лише перевищення хімічного споживання кисню. Зокрема, на пляжі це перевищення становить у 1,2 рази.

– Це природнє явище – цвітіння. Ця картина з року в рік спостерігається. Через спеку активно розвиваються синьо-зелені водорості, що продукують багато кисню, – зазначила Тарабукіна.

Також вона повідомила, що під час перевірки хімічних забрудників виявлено не було.

Натомість в. о. начальника Державної екологічної інспекції в Черкаській області Сергій Поліщук зазначив, що результати аналізів буде передано до Черкаської міжрайонної прокуратури.

Нагадаємо, 9 серпня вода річки Дніпро в районі Червоної Слободи набула біло-зеленого кольору та наповнилася рідиною, що почала шипіти.

Відео телеканалу "ВІККА" надали глядачі, що саме в той час відпочивали на пляжі.

За їхніми словами, вода стала такою миттєво. Попри дивну рідину на пляжі, діти продовжували купатися у воді. Глядачка припускає, що забруднення пов'язане з хімічним підприємством "Азот", що розташоване в Черкасах.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут