Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні близько 08:30 години на вулиці Пастерівській у Черкасах. У ній постраждав 88-річний пішохід. Від отриманих травм, чоловік помер у лікарні.
Попередньо, 46-річний водій автомобіля «Volkswagen Passat» скоїв наїзд на чоловіка, який переходив дорогу нерегульованим пішохідним переходом. Внаслідок наїзду 88-річний пенсіонер отримав тяжкі травми та був госпіталізований до лікарні, де помер в реанімаційному відділенні.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються повні обставини ДТП. Слідство триває.