додому Новини У дружини колишнього чиновника з Черкащини виявили громадянство Вануату

У дружини колишнього чиновника з Черкащини виявили громадянство Вануату

0

Національне агентство з попередження корупції перевірить, навіщо членам сімей деяких чиновників знадобилося громадянство Вануату, повідомляє "Комсомольська правда в Україні".

Під перевірку потрапили три родини чиновників, серед яких і сім’я колишнього голови Смілянської райдержадміністрації Андрія Колесника.

"Національне агентство з попередження корупції здійснює перевірку інформації щодо фактів, викладених у сюжеті "ТСН. Тиждень", щодо наявності громадянства інших держав у членів сімей окремих осіб, які подали майнові декларації до Єдиного державного реєстру декларацій", – йдеться в заяві агентства.

У декларації Андрія Колесника зазначено, що паспорт Вануату має його дружина Ольга.

Чому саме Вануату? В країні немає податку на дохід, багатство або спадок. Вануату не обмінюється податковою інформацією та ретельно захищає банківську та комерційну таємницю. Тобто Вануату є офшорною зоною, де українські чиновники можуть ховати свої багатства.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Президент України 13 вересня підписав Указ про звільнення Андрія Колесника з посади Смілянської РДА.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version