додому Новини У Черкаському лісгоспі заквітувала сакура (ФОТО)

У Черкаському лісгоспі заквітувала сакура (ФОТО)

0

На території Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства почала квітувати сакура. Вісімнадцять років тому саджанець цього екзотичного дерева привезли черкаські лісівники із Закарпаття. Про це повідомляє прес-служба управління.

Сакура, або ж японська вишня, – відомий національний символ і гордість жителів Японії. Та незважаючи на не зовсім типовий клімат, у нас екзот прижився добре, успішно переносить наші зими і вже багато років є справжньою прикрасою управлінського дендроскверу.

Рідкісне для Черкащини дерево щовесни тішить не лише лісівників, але й містян своїм прекрасним ніжно-рожевим цвітом. Тож вже традиційно поглянути на квітуче дерево та зробити фото на згадку щороку до обласного управління приходять сотні черкащан.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкаському зоопарку мешкає левиця-довгожитель.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version