У черкаських парках запроваджуватимуть новації з Ірпеня (ФОТО)

Як перетворити звичайні міські парки на європейські зони відпочинку дізнавалося керівництво КП "Дирекція парків" під час робочого візиту до міста Ірпінь. Місцевим колегам вдалося повністю осучаснити зелені зони за півтора року.

Оригінальний дизайн клумб, цікаві рішення щодо розташування лавок та неординарно вимощена плитка – таким побачили один із найкращих парків України – Центральний парк Ірпеня, представники КП "Дирекція парків".

Директор комунального підприємства Володимир Стойко, заступники Олексій Мельник і Андрій Куча оглянули територію зеленої зони та переконалися: крім вражаючої краси та цікавого оформлення тут є безліч необхідних місць для хорошого відпочинку містян. Це і місце для барбекю, і облаштований майданчик для вигулу домашніх улюбленців.

Для відвідувачів, парки – це зони відпочинку європейського рівня, а от для працівників – щоденна важка праця. Представники житлово-комунального підприємства міста Ірпінь розповіли, наскільки важко дається підтримання парків в зразковому стані та як вдається постійно розвивати і удосконалювати зелені зони.

Директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко поділився враженнями від поїздки: "Місцеві парки вражають дизайнерськими рішеннями та хорошими умовами для відпочинку. До того ж, тут налагоджена особлива система догляду за зеленими зонами та постійно ведеться робота щодо благоустрою територій. Всі новації, якими поділилися з нами колеги з Ірпеня, ми з часом впровадимо у черкаських парках", – пообіцяв керівник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, унікальний парк "Вікторія" відкрили на Черкащині.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук