додому Новини У Черкасах визначили найкращих кікбоксерів (ВІДЕО)

У Черкасах визначили найкращих кікбоксерів (ВІДЕО)

0

Відкритий чемпіонат області з кікбоксингу завершився в Черкасах. Майже сотня спортсменів різного віку виборювала нагороди змагань. А також місця в збірній Черкащини для участі в чемпіонаті України. Деталі – від наших кореспондентів.

Участь у змаганнях беруть не тільки місцеві спортсмени. Тут кікбоксери з регіонів області, а також з-за меж Черкащини.

Сергій Марченко, віце-президент Черкаської обласної федерації кікбоксингу: "Много команд сегодня – из Черкасс, конечно, а также Кировограда, Умани, Звенигородки. У нас участвуют все возрасты – и дети, и взрослые".

Чемпіонат збирає майже всіх провідних спортсменів області. Втім є й такі, хто недавно у цьому виді спорту.

Кіріл Матвєєв, кікбоксер (м. Черкаси): "Я участвовал здесь первый раз, потерпел поражение… Хочу еще раз сюда прийти, попробовать свои силы".

Представники семи команд ведуть боротьбу в чотирьох розділах програми. Це лайт-контакт, кік-лайт, фул-контакт та лоу-кік. Загалом розігрують з півсотні перших місць. Є спортсмени, які перемагають у двох видах. Серед них, зокрема, черкащани Олександр Запорожець та Віктор Вітряк. Далі на кікбоксерів чекають всеукраїнські та міжнародні змагання.

Сергій Медведєв, головний суддя змагань: "Будут составляться зборные команды после чемпионата Украины для участия в мае в чемпионате Европы и осенью – в Кубке мира".

Вже завтра найсильніші спортсмени області розпочнуть боротьбу в чемпіонаті України. Ці змагання прийматиме Хмельницький.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version