додому Новини У Черкасах відбувся турнір на честь загиблих поліцейських

У Черкасах відбувся турнір на честь загиблих поліцейських

0
5

На казбетському пляжі в Черкасах вшанували пам’ять поліцейських, які віддали життя, виконуючи свій службовий обов’язок. Тут відбувся відкритий турнір із фізичної підготовки, що об’єднав дітей, підлітків та дорослих у прагненні пам’ятати й підтримувати тих, хто щодня стоїть на варті нашої безпеки. Про це повідомили в Поліції Черкаської області.

Фото з Фейсбук сторінки Поліції Черкаської області

На спеціальному майданчику для кросфіту свої сили продемонстрували юні спортсмени віком від 7 до 11 років, які займаються в Академії айкідо та будо «Росінкан». Попри юний вік, учасники показали витривалість, силу та справжній командний дух.

Фото з Фейсбук сторінки Поліції Черкаської області

Відкриття турніру відбулося в урочистій атмосфері. Серед гостей були начальник управління кадрового забезпечення ГУНП у Черкаській області Іван Давиденко, керівник ГО «Всеукраїнська асоціація бойового мистецтва. Комбат самозахист ICO» у Черкаській області В’ячеслав Гамаза, а також батьки та вболівальники.

Фото з Фейсбук сторінки Поліції Черкаської області

«Сьогодні наші діти присвячують свої перемоги пам’яті правоохоронців та військових, які загинули, захищаючи Україну. Це важливо — вшановувати Героїв і виховувати молоде покоління на їхньому прикладі», — зазначив Іван Давиденко.

Фото з Фейсбук сторінки Поліції Черкаської області

За підсумками змагань переможців та найкращих учасників було нагороджено. Організатори турніру підкреслили: подібні заходи — не лише спортивне свято, а й наочний приклад патріотизму та єдності для всіх поколінь.