додому Новини Безпека У Черкасах поховають офіцера розвідки, який останні роки працював в Департаменті соціальної...

У Черкасах поховають офіцера розвідки, який останні роки працював в Департаменті соціальної політики

0
463

У засвіти пішов військовий, який в останні роки працював начальником відділу по роботі з ветеранами війни та членами сімей загиблих Департаменту соціальної політики — Володимир Болсуновський. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Володимир Болсуновський — учасник АТО/ООС з 2014 року та бойових дій російсько-української повномасштабної війни. Офіцер групи розвідки, командир групи та роти спецпризначення. Після служби, за станом здоров’я, повернувся до мирної праці — допомагати побратимам і сім’ям загиблих.

«Він був великим мрійником… Марив морем, адже в минулому мав фах, пов’язаний із морською справою. Любив рідну Одесу та Черкаси. Цінував родину, близьких, маленького онука Володимира — молодшого, як він його ніжно називав.

Він завжди говорив: «Я йшов не просто в АТО. Я йшов захищати Батьківщину». І саме таким — мужнім, принциповим, із гострим почуттям справедливості та великою любов’ю до України — ми його пам’ятатимемо», – розповів Анатолій Бондаренко.

Володимир Болсуновський став ініціатором створення Будинку ветеранів імені Євгена Подолянчука в Черкасах

Попрощатися з ним можна буде у вівторок, 12 серпня, о 10:30 у Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі.