У Черкасах водій авто скоїв наїзд на жінку, поліція відкрила кримінальне провадження. Інформує Поліція Черкащини.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 жовтня на вулиці Святителя-хірурга Луки. Постраждала 75-річна жінка. Її госпіталізували до лікарні. Поліція розслідує обставини.
Попередньо, 24-річний водій автомобіля «Volkswagen Jetta» здійснюючи рух заднім ходом, скоїв наїзд на жінку-пішохода, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Постраждала отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.
Наразі за фактом ДТП відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 КК України. Поліцейські встановлюють повні обставини. Слідство триває.