Тролейбусники хочуть підняти ціну на проїзд

"Черкасиелектротранс" просить міську владу підвищити проїзд у тролейбусах з 1,25 до 1,5 грн. З таким клопотанням комунальне підприємство звернулося до мерії Черкас.

За словами тролейбусників, основною причиною такого рішення є підвищення ціни на електроенергію у 1,5 рази та мінімальної заробітної плати на 27 %. До того ж комунальники заявляють про зростання цін на шини та послуг заміни контактної мережі.

Однак у мерії заявляють, що два роки поспіль з міського бюджету "Черкасиелектротрансу" спрямовували кошти на придбання шин для тролейбусів і заміну тролії.

– КП "Черкасиелектротранс" удруге подає розрахунки. Перші документи ми повернули їм на доопрацювання. Зараз за рішенням виконкому відбувається процедура проходження регуляторного акту. Протягом місця усі охочі можуть ознайомитися з розрахунками і подати свої пропозиції до департаменту економіки та розвитку міськвиконкому. Зараз спеціалісти перевіряють правильність поданих цифр, – розповіла директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут