додому Новини Справа Саєнка: адмінпротоколи поліція передала в Соснівський районний суд Черкас

Справа Саєнка: адмінпротоколи поліція передала в Соснівський районний суд Черкас

0

Працівниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції спільно з прокуратурою Черкаської області були складені адміністративні протоколи на ексдиректора Першої міської гімназії Сергія Саєнка. Як стало відомо сайту vikka.ua, протоколи складені за ч.1 ч.2 ст. 172 (7) – неповідомлення відповідні органи про конфлікт інтересів.

Зазначені протоколи направлено для розгляду до Соснівського районного суду. У суді поки що не визначилися із колегією і датою розгляду справи.

Нагадаємо, що в Черкасах виник скандал із звільненням директора Першої міської гімназії. Департамент освіти та гуманітарної політики після низки перевірок виявив недоліки, які стали підставою для звільнення керівника. Однак деякі батьки учнів не погодилися із перевірками і звільненням Сергія Саєнка.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version