Online TV
НовиниСиноптики прогнозують повернення холодної зими на Черкащині

Синоптики прогнозують повернення холодної зими на Черкащині

Арктичне повітря на Черкащині продовжить процес похолодання. Нічні температури знижуватимуться до 8-12º, при проясненнях місцями до 14-16º, вдень 1-6 морозу. Випадатимуть періодичні невеликі опади у вигляді снігу. Про це у Facebook повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

У суботу 24 лютого прогнозується вихід добре насиченого вологою активного циклону із Балкан, з яким завжди пов’язується суттєве ускладнення погоди. Щоправда, цього разу його центр проходитиме південніше Черкащини.

Варто чекати на помірний сніг у супроводі посиленого вітру до 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиці, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь. Приріст снігу становитиме 10-15 см.

Цей атмосферний вихор та його фронти впливатимуть на всю територію області, однак найбільш інтенсивні опади можна очікувати у західних та південних районах області, тому для недопущення снігових накатів та ожеледиці дорожнім та комунальним службам варто приділити максимум зусиль для своєчасного очищення доріг.

Після проходження циклону у наступний понеділок-вівторок (26-27 лютого) чекаємо на короткочасне, проте інтенсивне ультраполярне вторгнення, коли нічні температури знижуватимуться до -18°.

Цікаво, що зазвичай за увесь зимовий період на Черкащині відмічається 3-4 виходи південних циклонів, а в цьому році Черкащиною їх пройшлося вже 7. Тому і кількість опадів з початку сезону вже становить 1,5-2 норми.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині три вантажівки та легковик через негоду опинилися в кюветі.

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Сніг на Черкащині не надовго – синоптики

Грудень — це час короткого дня і довгих сутінків, тож навіть невеликий перший сніг одразу додає світла й настрою....

У Золотоноші в ДТП перекинувся автомобіль: постраждалих немає

Вчора вдень у Золотоноші перекинувся автомобіль. Як повідомляють у Поліції Черкаської області, дорожньо-транспортна пригода сталася за участі легковика Mazda...

Цікаве:

Прості поради черкащанам, що врятують ваші кімнатні рослини

Зима відчутно змінює умови в наших домівках, і це...

П’ять сортів картоплі, що “провалили” сезон-2025 у центральних областях: результати дегустації

Не всі сорти картоплі демонструють гарну врожайність, багато з...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x