Ще шістьох черкащан вдалося визволити з російської неволі. Вони – серед 160 військових, яких Україна повернула додому в межах сьогоднішнього обміну. Повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Старший лейтенант Олександр Рощепій, сержант Валерій Кліщ, солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин, старший матрос Анатолій Качур та матрос Андрій Мурзак – їхні рідні почули довгоочікуваний дзвінок.

Більшість наших захисників були в полоні понад чотири роки.