Обвинувачення висунули заступнику керівника Уманської окружної прокуратури та голові МСЕК за підозрою у схемі незаконного отримання інвалідності. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
За даними слідства, 31 липня 2020 року підозрюваний отримав медичний висновок про задовільний стан здоров’я. У той же день він звернувся до МСЕК із заявою про встановлення інвалідності. Упродовж доби, без дотримання передбачених процедур — він отримав ІІ групу інвалідності.
Під час досудового розслідування прокурора звільнили з адміністративної посади. Також Генеральна інспекція ОГП подала скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо його повного звільнення з органів прокуратури.