Прокуратура оскаржує виділення земельної ділянки під забудову на березі Дніпра

Черкаська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Черкаської області з позовом про скасування державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку із цільовим призначенням земель для житлової та громадської забудови площею 1,2 га за Черкаською міською радою та визнання недійсною державної реєстрації цієї ділянки в Державному земельному кадастрі.

Усе – аби захистити інтереси територіальної громади міста і попередити негативні наслідки використання земель цільового фонду, йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури області.

Так, прокурори встановили, що Черкаською міською радою в 2019 році зареєстровано право комунальної власності на земельну ділянки площею 1,2 га по вул. Сержанта Жужоми у м. Черкаси з цільовим призначенням для житлової та громадської забудови, хоча остання знаходиться в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища річки Дніпро.

Таким чином, міськрада безпідставно вивела частину земель прибережної захисної смуги із категорії земель водного фонду. Тим самим – створила передумови для її незаконної забудови з подальшими негативними наслідками для екологічного стану водойми.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, протягом двох днів черкасці підписали петицію про збереження скверу на Митниці.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук