додому Новини Після лікування айдарівець Дарій збирається повернутися на передову

Після лікування айдарівець Дарій збирається повернутися на передову

0

Боєць черкаського підрозділу добровольчого батальйону "Айдар" Дарій, який був поранений під час мінометного обстрілу у місті Щастя Луганської області 12 грудня, уже видужує. Зараз він проходить лікування у військовому госпіталі в Білій Церкві. Туди його після надання невідкладної допомоги доставили із Харківського військового шпиталю.

За словами Дарія, лікування проходить успішно. Під час обстрілів українських позицій він отримав поранення в голову та контузію. Потому зі Щастя його доправили вертольотом до Харкова. Воїн говорить, що забезпечений усіма необхідними ліками і старанно проходить всі процедури, аби якомога швидше повернутися на передову. Після лікування в госпіталі Дарій планує вже незабаром приїхати і в рідні Черкаси, адже йому потрібно набратися сил перед поїздкою на Схід.

– Щойно видужаю, готовий далі відстоювати цілісність неньки-України до завершення військових дій, аж до перемоги в них нашої батьківщини, – говорить Дарій.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version