додому Новини Пекельна та емоційна робота: з’явився ролик про фізпідготовку "Черкаських Мавп" (ВІДЕО)

Пекельна та емоційна робота: з’явився ролик про фізпідготовку "Черкаських Мавп" (ВІДЕО)

0

Протягом літа баскетбольна школа "Черкаських Мавп" працювала над тим, аби закласти фундамент фізпідготовки. Важка робота на піску, у тренажерному залі та на стадіонах – усе це було зі скреготом зубів та загартуванням організму, пише прес-служба клубу.

Більшість вихованців "Черкаських Мавп" працювали з тренером із фізичної підготовки клубу – Сергієм Загоруєм. У кожної вікової групи були свої фази роботи над фізпідготовкою, однак усіх їх поєднувало одне бажання – стати кращими і сильнішими та довести це у новому сезоні Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги 2018-2019. Пекельна та емоційна робота відображується на ефектних кадрах.

 "Це було натхненне літо. Думаю по відео це теж зрозуміло. У кожного була своя програма підготовки, але точно кожен зробив крок уперед. Я робив тестування на початку воркаутів, у середині та наприкінці. Приємно, що прогрес був помітним. Упевнений він буде помітним і протягом сезону. У передсезонній підготовці брали участь, як наші найстарші юнаки так і зовсім маленькі хлопці 2009-го року народження", – розповідає тренер фізпідготовки БК "Черкаські Мавпи" Сергій Загоруй.

Як повідомляв сайт vikka.ua, американський форвард підсилив команду  "Черкаських Мавп".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version