27-річний водій автомобіля "Деу" на заокругленні дороги не справився з керуванням виїхав на узбіччя та врізався у дерево.
Пригода сталася 11 червня, близько 00.05, у Звенигородському районі в селі Юрківка по вулиці Жовтневій навпроти будинку №187. Про це vikka.ua повідомили у прес-службі обласного управління ДАІ.
Внаслідок пригоди водій госпіталізований до Ватутінської лікарні з відкритим переломом передпліччя.
24-річна пасажирка відбулася забійною раною голови. А от 2-річна дівчинка з тупою травмою живота та закритою черепно-моззкововю травмою була направлена до Черкаської обласної дитячої лікарні.
Нагадаємо, позавчора у Черкасах біля Соборної площі водій "Geely" збив візочок, у якому сиділа дівчинка 2,5 років. Внаслідок пригоди дитина з переломом нижньої щелепи та черепно-мозковою травмою була госпіталізована до лікарні.