додому Новини На сайті Черкаської міськради стали приймати електронні петиції

На сайті Черкаської міськради стали приймати електронні петиції

0

Ще одна маленька перемога: на сайті Черкаської міської ради стали приймати електронні петиції. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила черкащанка Вікторія Феофілова.

"Знаю, що є багато скептиків щодо цього інструменту демократії, однак вислювлюсь "за", – йдеться у повідомленні.

За словами Вікторії Феофілової, це спонукає громадян учитися чітко формулювати свої ідеї або вимоги та бачити, чи мають вони підтримку в громаді, а також дозволяє заявити свої іде так, щоб їх принаймні побачили у владі.

"Це спонукає громадян вивчати повноваження місцевого самоврядування (з якими питаннями варто звертатися до міської влади, а з якими – ні, змушує владу як мінімум аргументувати свою відмову. Розумній владі це дозволяє бачити найбільш чутливі теми/проблеми міста і робити висновки", – зазначає Вікторія Феофілова.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у міськраді розповіли, які сюрпризи чекатимуть черкасців на День міста

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version