додому Новини На кордоні з Росією затримали черкащанина, який воював за "ДНР" (ВІДЕО)

На кордоні з Росією затримали черкащанина, який воював за "ДНР" (ВІДЕО)

0

Бойовика терористичної організації "ДНР", який намагався потрапити в Україну, затримала Служба безпеки України під час перетину державного кордону з Російською Федерацією. Про це повідомили у прес-службі СБУ у Черкаській області.

У березні 2016 року мешканець Золотоніського району Черкаської області приєднався до одного з незаконних збройних угруповань терористів. Він був навідником-оператором БМП і брав активну участь у бойових зіткненнях з силами антитерористичної операції.

Крім цього бойовик залучався своїми кураторами до збору інформації про склад і озброєння українських військ та місця їх дислокацій.

У лютому 2017 року співробітники Управління СБ України у Черкаській області заочно оголосили терористу про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та оголосили його у всеукраїнський розшук.

Наразі затриманому обрано запобіжний захід, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі дії тривають.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині СБУ шукає терористів серед переселенців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version