У зоні підтоплення та на понижених прирічкових територіях Черкаської області рятувальники вживають превентивних заходів для запобігання погіршенню ситуації. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в Черкаській області.
Спільно з курсантами ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, рятувальники зміцнюють та будують загороджувальні дамби. Це необхідно для створення бар’єру, регулювання рівня води та забезпечення стабільності берегової лінії.
Чотири групи рятувальників продовжують відстежувати ситуацію за допомогою безпілотних літальних апаратів у Черкаському та Золотоніському районах.
Крім того, рятувальники підтримують постійний контакт із мешканцями, що опинилися врізаними водою, та готові надати їм допомогу в разі потреби.
Рівень небезпеки залишається “помаранчевим”.