Депутати обласної ради розглянули 28 проєктів рішень про призначення керівників комунальних підприємств та закладів, 26 із них набрали необхідну кількість голосів під час пленарного засідання сесії, що відбулося 6 червня.
Зокрема, у сфері охорони здоров’я та соціального захисту затвердили призначення:
Костянтина Гаркавого – на посаду директора обласного психоневрологічного диспансеру. Працює у закладі з 1988 року, пройшов шлях від лікаря-психіатра до керівника.
Дарʼю Левандовського – на посаду директора Черкаського протитуберкульозного диспансеру. Має досвід роботи лікарем-фтизіатром у Катеринопільській ЦРЛ та в протитуберкульозному диспансері, пізніше – заступницею головного лікаря диспансеру. З 2023 року виконує обов’язки директора закладу.
Віталія Шила – на посаду директора обласної лікарні. Лікар-уролог за фахом, у 2009–2021 роках очолював урологічне відділення, з 2021 року керує лікарнею.
Івана Будяка – на посаду директора обласного госпіталю. Економіст за освітою, має досвід у сфері агробізнесу. У 2019 очолив КП «Черкасиінвестбуд», у 2022–2024 роках служив у ЗСУ.
Ігоря Фесуна – на посаду директора обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Розпочинав кар’єру фельдшером, із 2017 року очолює центр екстренки.
Ніну Гнатишину – на посаду директорки «Аптеки №182». Має фармацевтичну освіту, працювала провізоркою, завідувачкою аптек, з 2021 року очолює цей заклад.
Олену Карпенко – на посаду завідувачки Тальнівської ЦРА №73. Працює в аптеці з 2000 року, з 2007 – на посаді завідувачки.
Олену Чорноконь – на посаду завідувачки Монастирищенської ЦРА №17. Має освіту фармацевта, з 1998 року очолює цю аптеку.
Сергія Беліма – на посаду директора Вікторівського психоневрологічного інтернату. Працює в закладі з 2012 року, з 2016 – заступник директора.
Любові Голобокої – на посаду директорки Малостаросільського психоневрологічного інтернату. Працює в установі з 1999 року, очолює з 2018-го.
Надії Гончаренко – на посаду директорки Ротмістрівського будинку-інтернату. Керує закладом із 2021 року.
Леоніда Грицика – на посаду директора Звенигородського будинку-інтернату. Із 1992 року працював у закладі на різних посадах, очолює з 2018-го.
Сергія Лисенка – на посаду директора Золотоніського психоневрологічного інтернату. Керує установою з 2012 року.
Олекси Михна – на посаду директора Черкаського геріатричного пансіонату. У 2013–2021 роках очолював Ротмістрівський будинок-інтернат, із 2021 – керує геріатричним пансіонатом.
Світлани Омелян – на посаду директорки Гельмязівського психоневрологічного інтернату. Працює в закладі з 2004 року, керує з 2014-го.
Івана Пономаренка – на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернату. Очолює заклад із 2022 року.
Петра Пустільніка – на посаду директора Стеблівського психоневрологічного інтернату. Керує установою з 2021 року.
Олександра Єзерського – на посаду директора обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Очолював заклад у 2012–2021 роках, у 2022-2023 рр. служив у ЗСУ, з 2023 – виконує обов’язки директора цього гуртожитку.
Лідії Мельничук – на посаду директорки Центру з нарахування та здійснення соціальних виплат. Працює у Центрі з 1982 року, з 2011 – на керівній посаді.
У сфері освіти:
Тамари Миронюк – на посаду директорки Уманського медичного фахового коледжу. З 2000 року вона працює в Уманській Центральній міській лікарні, з 2006 року викладає в університеті ім. Павла Тичини, а з 2022 року обіймає посаду викладача в Уманському медичному коледжі.
Наталії Косенко – на посаду директора Смілянського мистецького ліцею “Успіх”, яка працює в закладі з 1997 року. Спочатку соціальним педагогом, потім вчителем, а з 2019 очолила заклад.
Світлани Сигиди – на посаду директора Смілянської спеціальної школи. Понад 35 років працює в галузі освіти. Має значний досвід педагогічної та методичної роботи. Працювала вчителем початкових класів, методистом відділу освіти, заступником директора школи. З 2021 року – головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.
Геннадія Брагінця – на посаду директора Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Він працює в закладі на посаді заступник директора з навчально-виховної роботи з 2011 року й по цей час.
Леоніда Сіренка – на посад директора обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.
Зої Крамської – на посаду директора Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка. Вона працює в закладі з 1996, а з 2020-го очолює коледж.
Віталія Вербівського – на посаду директора Шполянського академічного ліцею “Джерело”. Він очолює заклад із 2002 року.