Погода на Черкащині все більш літня. Середньодобова температура підвищилася до 15-17º та увійшла в рамки клімату. Про це повідомляють у Черкаському обласному центрі гідрометоролології.
Завтра, 23 травня, синоптична ситуація без суттєвих змін. Під впливом антициклону з південного сходу, на Черкащині збережеться спокійна, сонячна та переважно суха погода. Лише, в другій половині дня в західних районах області існуватиме ймовірність невеликих короткочасних грозових дощів. Середньодобова температура підвищиться до 18º та відповідатиме клімату кінця травня. Температура вночі 9-14º, вдень 22-27º. Комфортне літнє тепло сприятиме розвитку рослин та подальшому прогріву води у водних об’єктах області.
У вихідні, 24-25 травня, атмосферні фронти з південного заходу принесуть нові порції дощів різної інтенсивності у супроводі гроз. Температура вночі 11-16º, вдень 20-25º.
За попередніми оцінками, травень завершиться сонячною та сухою погодою.