додому Новини Кримінал На Черкащині чоловіка засудили за смертельне побиття сина: деталі

На Черкащині чоловіка засудили за смертельне побиття сина: деталі

0
cherkasy24.info

В Умані суд виніс вирок 65-річному місцевому жителю за вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Про це повідомили у Відділі інформаційної політики Черкаської області.

За даними слідства, на весні, цьогоріч, під час спільного вживання алкоголю між батьком і його 36-річним сином виникла сварка. Обвинувачений завдав синові численні удари дерев’яною палицею по голові та тулубу. Від тяжких травм потерпілий помер у лікарні.

Суд призначив чоловікові покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. Вирок ще не набрав законної сили. Досудове розслідування у справі здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Черкаській області та Уманського районного управління поліції.

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

https://vikka.ua/hls/onlinetv.m3u8
Exit mobile version