У Черкасах створили міську Федерацію боксу. Про це повідомив Сергій Тищенко, голова федерації боксу Черкащини. За його словами, бізнес, спортсмени і федерація обєдналися, щоб все більше дітей приходили в бокс.

На спільній конференції був погодженний керівний склад міського осередку, кандидатури якого пройшли через відкриті громадські слухання.

▪️Президентом Федерації боксу міста Черкаси затвердили професійного боксера в минулому, який свого часу тренувався у КДЮСШ “Вулкан”, Мішіко Беселію. Він знає шлях спортсмена зсередини та із власного досвіду розуміє потреби молодого покоління.

▪️Його першим віцепрезидентом став Володимир Бурячинський. Упродовж тривалого часу він підтримує розвиток спорту в Черкасах і робить це не для подяк чи публічності, а для дітей.

▪️Серед рішень – погодження виконавчого комітету міської федерації. Його очолив підприємець та ветеран війни Дмитро Пінчук. До складу увійшли – провідні черкаські тренери Олександр Піскун (секретар федерації), Ігор Яременко, Ігор Приходько, Зуфар Міфтахов, Андрій Мальований, Юрій Зубов та юрист Микола Бунякін.

«Мені приємно, що до нашої боксерської родини доєднуються люди, які люблять бокс, вболівають за його розвиток та розуміють важливість спорту у вихованні дітей», – зазначив Сергій Тищенко.

Під час конференції підписали договір про співпрацю між обласною та міською федераціями.