Online TV
НовиниНа Черкащині запрацював Лісовий пожежний патруль (ФОТО)

На Черкащині запрацював Лісовий пожежний патруль (ФОТО)

Сучасно, мобільно, оперативно – Лісовий пожежний патруль відтепер функціонуватиме на Черкащині. Презентація його відбулася у ході комплексних тактико-спеціальних навчань з ліквідації умовної лісової пожежі на базі Дахнівського лісництва Черкаського лісгоспу. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У заході взяли участь заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, перший заступник голови Черкаської обласної адміністрації Віталій Коваль, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, директори держлісгоспів, представники Управління ДСНС України у Черкаській області.

П’ять нових позашляховиків "Ford Ranger" устаткували лісопожежними модулями, квадрокоптерами, GPS-трекерами, радіостанціями, пожежним інвентарем.

Як зазначив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, Черкащина – одна з перших областей, що на такому сучасному рівні підходить до вирішення проблеми лісових пожеж. Впровадження такого Лісового патруля є дуже ефективним, адже окрім рейдування, гасіння загорань, цей патруль буде здійснювати роз’яснювальну та попереджувальну роботу з населенням.

"Щодо вартості таких автомобілів, зазначу наступне: іншу цінову політику нам пропонує російський виробник в даному розрізі, але чи маємо ми право закуповувати авто у країни-агресора?  На мою думку – не маємо права. Новопридбані автомобілі повністю відповідають тому набору технічних характеристик, які необхідні для протипожежного напрямку роботи. Тож цю практику будемо впроваджувати й в інших областях", – наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

Лісовий пожежний патруль діятиме у держлісгоспах, де переважають хвойні насадження, з протипожежною метою, з метою охорони лісів від правопорушень.

"Такі патрульні автомобілі функціонуватимуть у Золотоніському, Канівському, Смілянському, Чигиринському, Черкаському держлісгоспах. Технічні можливості такого позашляховика дозволять якомога швидше прибути на місце загорання – при невеликій пожежі одразу ж її локалізувати, адже пожежний модуль міститиме тонну води, при більшій пожежі – зменшити площу загорання та за допомогою сучасного обладнання визначити її масштаби", – зауважив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Довідково: усі протипожежні роботи у держлісгоспах виконуються за рахунок власних коштів підприємств. У 2017 році на роботи з протипожежного захисту лісів витрачено 11 мільйонів грн. У цьому році вже закуплено протипожежного обладнання на 5 мільйонів гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині триває операція "Перевізник".

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Трагічна ДТП на Черкащині: загинули двоє людей

Трагічна ДТП біля Умані забрала життя двох людей і вкотре нагадала про небезпеку швидкої їзди у ранкову пору. Про...

У Золотоноші в один день сталося два ДТП: збили жінку та перекинувся автомобіль

З першими холодами та снігом погіршення погодних умов на Черкащині дедалі частіше впливає на безпеку руху. Дороги стають складнішими,...

Цікаве:

У Золотоноші шукають швачок: обіцяють відрядну зарплату і кар’єрне зростання

ТОВ «Олекса Груп» запрошує на постійну роботу швачок у...

Що покриває автоцивілка, а коли потрібне особисте медичне страхування водія

Усі водії в Україні зобов’язані оформити поліс ОСЦПВ —...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x